Wywiad z CP9 ________________________________________ SN:Co sprawiło,że zacząłeś grać w piłkę? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Hmm, mysle ze koledzy, starsi koledzy, którzy zabierali mnie ze sobą, żeby znęcać się nad słabszym. ________________________________________ SN:Jaki jest Twój ulubiony klub? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Manchester United, chciałbym zobaczyć ich mecz na żywo. ________________________________________ SN:Jaki jest Twój ulubiony zawodnik? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Jest wielu zawodników których cenię, nie mam ulubionego. ________________________________________ SN:Dlaczego wybrałeś numer 9 na koszulce? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Hmm.. polubiłem ten numer, okazał się dla mnie szczęsliwy, no i tak mi zostało. ________________________________________ SN:Szczęśliwy? w jaki sposób? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Z tym numerem zdobyłem swoją pierwszą bramke, najpierw w Juniorach Młodszych, potem w starszych, chciałbym już zawsze nosić koszulkę z tym numerem. ________________________________________ SN:Jakie jest Twoje ulubione danie/ potrawa? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:"pomysł na zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielonym" hahaha ________________________________________ SN:W jaki sposób trafiłeś do Sokoła? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Na jednych z zawodów szkolnych zauważył mnie były trener JS , potem dzięki t. Błądkowi transfer z Przędzela , no i się rozkręciło ;) ________________________________________ SN:Czy prawdą jest to , że w poprzednim klubie grałeś na pozycji obrońcy? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Tak, zaczynałem swoją przygodę z piłką zaczynałem na pozycji lewego obrońcy. ________________________________________ SN:Czy możesz uznać tamte początki na tej pozycji do udanych? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Było cięzko, wiadomo, ale od czegoś trzeba zacząć :D ________________________________________ SN:To prawda , że biły się o Ciebie takie kluby jak Cracovia i Wisła? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Nie słyszałem nic takiego , chce być nadal zawodnikiem Sokoła, przynajmniej przez najbliższe lata . ________________________________________ SN:Jaka pozycja jest teraz dla Ciebie najbardziej wartościowa? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Najlepiej czuje się na swojej pozycji - na samej szpicy. Każda pozycja jest ważna. ________________________________________ SN:Jakbyś mógł wybrać jednego kolege z zespołu , który jest oprócz trenera najważniejszy w szatni to kto to by był? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Nie ma takich , każda osoba jest tak samo ważna , przynajmniej dla mnie. ________________________________________ SN:Kto według Ciebie strzelił dzisiaj najlepszą bramke? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CP:Najlepszą bramkę zdobył nasz kapitan, Michał S.________________________________________Naszym gościem był napastnik Sokoła Nisko Cezary Powęska.