Przegrana na wyjeździe

W sobotę 23.08 juniorzy młodsi Sokoła Nisko zmierzyli się z zawodnikami Stali Nowej Dęby. Niestety nie udało się wygrać tego spotkania , mimo wielu sytuacji bramkowych . Piłkarze Nowej Dęby nie mieli tylu sytuacji , ale to oni potrafili się skrzętnie wykorzystać . W pierwszej połowie gra naszego Sokoła wyglądała dobrze , jako pierwsi objęliśmy prowadzenie po motaninie obrońców Stali . Piłkę do bramki wpakował Damian Habigier . Pod koniec pierwszej połowy po fatalnym błędzie juniorzy Stali zdołali wyrównać . W drugiej połowie to również my mieliśmy więcej sytuacji , ale to Nowa Dęba strzelała następne bramki do naszych błędach , Zabrakło nam skuteczności i tylko dlatego przegraliśmy ten mecz . Spotkanie mogłoby się jeszcze potoczyć inaczej gdyby sędzia podyktował nam rzut karny , który ewidentnie nam się należał . Ostateczny rezultat to 5-1 dla Nowej Dęby .