Wysoka wygrana Dzisiaj swój mecz rozegrali juniorzy młodsi Sokoła ,ich przeciwnikiem był beniaminek PLJ Grunwald Padew Narodowa. Mecz rozpoczął się lepiej dla gości , którzy po błedzie w kryciu naszych chłopaków strzelili bramke. Mimo straty gola nie podłamaliśmy się i atakowaliśmy co przyniosło skutek w postaci gola a strzelcem był Cezary Powęska.Ta bramka dała impuls do ataku naszym piłkarzom i po oskrzydlajacej akcjii D.Drelich i S. Zybury wywalczylismy rzut rożny, dobrym dośrodkowaniem popisał sie D.Drelich piłke strącił C.Powęska ,a w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu akcje zamknął nasz rosły stoper a zarazem kapitan Michał Stępień.Do przerwy graliśmy już spokojniej utrzymując wynik 2:1. Po przerwie nacisnelismu na " pedał gazu" i od około 55 minuty nie schodziliśmy z połowy przeciwnika atakowaliśmy raz za razem i to przyniosło efekt w postaci bramki po dosrodkowaniu z rzutu rożnego piłka znalazła się pod nogami jednego z naszych zawodników , który oddał strzał na bramke ,a jeden z zawodników Grunwaldu wybił piłkę rekami i sędzia podyktował jedenastke do karnego podszedł Łukasz Szpyra który bez większych nerwów umieścił piłke w bramce.Kilka sytuacji miał także Grunwald ale znakomita gra naszych stoperów zapobiegła utracie kolejnych bramek.Już pod koniec meczu trener Artur Lebioda wymienił kilku podstawowych graczy mimo to udało nam się strzelić jeszcze jedną bramke a ,strzelcem bramki był Arek Rogiński ,który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramka przeciwnika i na wślizgu wbił piłkę do bramki. Po meczu jeden ze strzelców bramek Cezary Powęska spytany o podsumowanke meczu powiedział - Twarda gra w obronie i konsekwentna w ataku dała nam zwycięstwo. W tą sobote kolejny mecz w PLJ naszych juniorów , a przeciwnikiem będzie Lechia Sędziszów Młp.Więcej informacji dotyczących przyszłego meczu w najbliższych dniach.