Ważne zwycięstwo na trudnym terenie

W 21 kolejce II ligi podkarpackiej nasi juniorzy młodsi zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Pogoń Sokół Lubaczów . Po porażce u siebie 1-3 zawodnicy chcieli za wszelką cenę odegrać się na rywalach . Niestety mecz rozpoczął się dla nas bardzo pechowo ,ponieważ już ok. 5 minuty spotkania nasz bramkarz obejrzał czerwoną kartkę za faul poza polem karnym i sytuacja na boisku skomplikowała się ,bo ok.30 min przegrywaliśmy już 0-2 ,lecz nasza drużyna nie poddała się i stworzyła kilka groźnych sytuacji w I połowie ,co zaowocowało bramką autorstwa Czarka Powęski pod koniec I połowy . Drużyna Lubaczowa zrobiła się pewna siebie ,grali jednym zawodnikiem więcej i prowadzili ,lecz to nasza drużyna wyszła po przerwie bardziej zmotywowana i pokazała co znaczy duch walki . Po świetnym podaniu Łukasza Szpyry ,bramkę zdobył Arek Rogiński ,który sprytnie ominął bramkarza i umieścił piłkę w siatce .Następnie musiał opuścić boisko z powodu drobnego urazu i w jego miejsce pojawił się Oskar Krupa . Dzięki naszej determinacji i świetnej grze udało się zdobyć kolejne bramki ,które strzelał Czarek Powęska ,warto dodać że jedną zdobył strzelając fałszem prawie z zerowego kąta ,następną trafił także Czarek po podaniu Łukasza Szpyry i Kacper Bąk po doskonałym wyłożeniu piłki na 11 m przez Oskara Krupę .W drugiej połowie czerwoną kartkę obejrzał także zawodnik Lubaczowa ,który sfaulował Czarka wychodzącego sam na sam z bramkarzem przeciwnika . Nasza drużyna zdobyła kolejne 3 pkt ,było to ich 3 zwycięstwo z rzędu co pozwoliło im na awans na 5 lokatę w tabeli . Za tydzień czeka nas mecz z Iskrą Przysietnicą u siebie ,spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się na stadionie Sokoła .