Pierwsze punkty

W pierwszym meczu nowego sezonu juniorzy młodsi naszego Sokoła pod wodzą Artura Lebiody wygrali w emocjonującym meczu z Kańczugą. Mecz był zacięty,lecz nie zobaczyliśmy żadnych kartek.Oba zespoły walczyły do samego końca, ale to Sokół okazał się o niewiele lepszy. Ostateczny wynik to 5:4. Bramki dla nas strzelali Cezary Powęska 2x po asystach Damiana Habigiera i Stanisława Zybury ,Damian Habigier 2x po asystach Artura Pałki i Dariusza Drelicha oraz Stanisław Zybura 1x po znakomitej asyście Dariusza Drelicha z rzutu rożnego.W przerwie trener wprowadził kilku zawodników ,lecz tylko bramkarz wpłynął na wynik .Bramki dla zawodników Kańczugi padały po indywidualnych błędach niektórych zawodników ,lecz to nasze "Sokoły" zostawiły serce na boisku i ostatecznie zwyciężyli jedną bramką.Kilku zawodników debiutowało w naszych barwach ,mimo to nie przestraszyli się tego i grali swoje.Swój debiut miał także nasz kapitan Michał Stępień. Jego gra z wysokości trybun wyglądała dobrze, walczył do końca jak z resztą wszyscy nasi zawodnicy.Mimo tego ,że 2 naszych strzeliło po 2 bramki ,to nie ma w naszym zespole gwiazd.Cały zespół pracuje na wyniki - powiedział po meczu v-ce kapitan Stanisław Zybura. Już w tą sobote wyjazd do Nowej Dęby na mecz z miejscową Stalą. Mamy nadzieje na wywiezienie 3 punktów z tamtego terenu. Więcej informacji na temat zbiórki na wyjazd jutro po treningu o 16  na moskalach .