Ciężkie zwycięstwo na wyjeździe

W 16 kolejce II PLJ przyszło nam zmierzyć się z Grunwaldem Padew Narodową . Przyjechaliśmy nastawieni na zwycięstwo i udało nam się ten cel zrealizować.  W trakcie pierwszej połowy wypracowaliśmy sobie wynik 3-0 po bramkach Arkadiusza Rogińskiego oraz dwóch trafieniach Łukasza Szpyry za co im serdecznie dziękujemy. W drugiej połowie szybko bramkę zdobył Stanisław Zybura  , lecz po naszych błędach traciliśmy trzy  niepotrzebne bramki oraz zapewniliśmy sobie nerwową końcówkę. Dziś swój debiut zaliczył Bartek Fronc. Ciekawym zdarzeniem było wykonanie przewrotu w przód przez Naszego trenera po bramce Stanisława Zybury.

W następnej kolejce czeka nas kolejny wyjazdowy mecz tym razem do Sędziszowa Małopolskiego .